Moravská stezka

01. 06. 2021

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na slavnostní otevření našeho Regionálního informačního centra. Pokřtíme také novou dobrodružnou hru v parku, kterou jsme připravili společně s Výstavištěm Flora. Naše informační centrum bude fungovat nejen jako místo, kde lidé dostanou veškeré informace o blízkém regionu a našich cyklostezkách (Moravská stezka, Cyklostezka Bečva), ale také jako místo, které podporuje aktivní zábavu pro děti a celé rodiny. Ve spolupráci s našimi partnery (Pevnost poznání, organizace Duha Štít, DDM Olomouc) jsme připravili program na celý den a chceme v podobných aktivitách pokračovat.

Slavnostní zahájení se koná u Regionálního informačního centra (Smetanovy sady, mezi pavilonem A a E) v sobotu 5. 6. v 10 hodin.

Připomínáme Vám, že stále nabízíme možnost propagovat Vaše akce i s naší pomocí. K propagaci můžeme využívat právě naše Regionální informační centrum v olomouckých Smetanových sadech, které leží na trase Moravské stezky. Využíváme k tomu náš nový web www.ricolomouc.cz a také stránku na Facebooku a profil na Instagramu.

Kontaktní údaje najdete na webu Regionálního informačního centra.

S pozdravem,

tým Moravské stezky 

Moravská stezka

zpět na aktuality

Novinky - výpis všech