JA University - шаблон joomla Продвижение

Obec Hlušovice

Ze života seniorů, prosinec 2016

Je tady konec roku a můžeme bilancovat, co se nám povedlo a třeba i nepovedlo. O jarních a letních aktivitách jsme informovali v minulých číslech časopisu.

Na podzim jsme se aktivně zúčastnily dalších akcí pořádaných v Hlušovicích. V sobotu 1. října pořádal spolek žen již tradiční drakiádu, na kterou naši členové připravili perníkové dráčky, které potěšili nejen děti. 5.listopadu místní rybáři uskutečnili výlov rybníka. Na této akci se naši členové nepodíleli, přesto se přišli rádi podívat a ochutnat kapří specialitu. Vánoční jarmark 26. listopadu se také vydařil. Několik našich členů obohatilo stánkový prodej domácími výrobky. Všechny tyto akce se každoročně opakují, a přesto se neustále něco mění – lidé, výrobky, nálady, občerstvení, jen nadšení a dobrá pohoda zůstává stále a to je na tom nejlepší. Možná proto se rádi setkáváme a to pozitivní si neseme do dalších dnů.

Dne 2. prosince jsme připravili další z našich posezení. Mikulášské slavnostní ukončení roku 2016. Spojenými silami jsme přichystali pohoštění, hudbu, tombolu a kulturní program. Mateřská školka v Hlušovicích nám zvedla náladu hned na začátku programu. Jejich vystoupení bylo milé, veselé a bezprostřední. Poděkování patří paní ředitelce a paní učitelce za nápaditost a trpělivost  při přípravě programu. V další části programu vystoupily mladší žačky skupiny Rytmus z taneční školy v Olomouci.  Jejich taneční kreace  byly fyzicky dost náročné a nádherné. Po celé odpoledne hrála živá hudba k tanci i poslechu, možná více k poslechu, jelikož naše pohybové schopnosti s věkem odchází do nenávratna.  Ale i tak zde panovala pohoda a dobrá nálada. Popřáli jsme také všem našim členům, kteří oslavili v tomto roce kulatá výročí a předali dárky. A protože se blíží vánoce, čas dárků a příjemných zážitků, tak jsme všem našim členům  nadělili také malý dárek.

 V letošním roce nás opustili tři naši členové. Zakládající členka klubu paní Božena Malénková, paní Ludmila Šubová a pan Zdeněk Plachý. Jejich památku jsme uctili květinami a vzpomínkou. I smutek patří k životu! K 1. prosinci 2016 má náš klub 60 členů. Mohlo by nás být víc!

Myslíme si, že celý rok byl z našeho pohledu úspěšný.

Vám všem v Hlušovicích přejeme krásné a veselé prožití vánočních svátků a hodně zdraví, štěstí, radosti a úspěchů v novém roce 2017.

                           Helena Rubišarová

Zájezd „Napajedelské plavení“

Klub seniorů Hlušovice pořádá ve čtvrtek 15.9.2016 zájezd  „Napajedelské plavení“.

Program zájezdu:
- Dopoledne - plavba výletní lodí Morava spojená s prohlídkou historického hřebčína v Napajedlích s tradičním chovem koní
- Odpoledne – volná prohlídka města Kroměříže


Odjezd:
6:20 hod Bohuňovice (Zuzka)
6:30 hod Hlušovice (obchod, obecní rybník)

Cena zájezdu:          
člen klubu    300,- Kč,    nečlen    450,- Kč
(v ceně je zahrnuta doprava autobusem, plavba výletní lodí a prohlídka hřebčína)

Závazné přihlášky do 11.9.2016 u paní Marie Hradilové, Hlavní č.60.

Ze života seniorů, 5.12.2014

Letošní rok uběhl jako voda a už jsou tady zase vánoční svátky. Je čas bilancovat, co se nám povedlo a nepovedlo.

Číst dál: Ze života seniorů, 5.12.2014

Zájezd Seniorů do Znojma

Fotogalerie ze zájezdu seniorů do Znojma

Číst dál: Zájezd Seniorů do Znojma